Op prachtige locatie gelegen ruim drie-kamerhoekappartement met balkon, berging en parkeerplaats in de onderbouw. Het lichte appartement heeft een heerlijk balkon wat kijkt op fraai aangelegd plantsoen en bij de entree-zijde, kijkend op het atrium Op het balkon kunt u heerlijk genieten van de middag en avondzonDit ruime appartement heeft een woonoppervlak van .. m2 met een royale woonkamer en twee ruime slaapkamers. In Nieuw-Schoonoord woont u zelfstandig, met de mogelijkheid om indien gewenst zorg op maat af te nemen en er zijn diverse voorzieningen beschikbaar.
De ligging van Velp aan de voet van Nationaal Park de Veluwezoom en de directe aansluiting op de autosnelwegen richting Arnhem, Utrecht, Zutphen en Duitsland zijn uniek te noemen. Het appartement is gelegen in het centrum van Velp met alle denkbare voorzieningen binnen handbereik. In de directe nabijheid is de bushalte en het treinstation.
Indeling:
Begane grond: entree met video-intercominstallstie, brievenbussen, algemene ruimte met toegang tot de liften en trappenhuis. In de parkeerkelder is een parkeerplaats en een separate berging. In de kelder is het mogelijk om de elektrische fiets of scootmobiel op te laden.
1e verdieping: entree, hal met meterkast, toilet met fontein, slaapkamer met was – en droogmachine aansluiting. Dit kan ook worden verplaatst naar de badkamer. Zeer royale lichte woonkamer door het zijraam, waar de ochtendzon heerlijk naar binnen schijnt. Half open keuken in L-opstelling met de volgende inbouwapparatuur, te weten; koel-/vriescombinatie, vaatwasser, keramische kookplaat en afzuigkap. Vanuit de woonkamer is de slaapkamer te bereiken en deur naar het balkon. Op het ruime balkon kijkt u prachtig de Van Galenlaan in. De nette badkamer is voorzien van douchecabine, wastafel en 2e toilet. De badkamer is zowel vanuit de hal als slaapkamer te bereiken. Het gehele appartement is voorzien van een nette marmoleum vloer.
Bijzonderheden:
– Ruim driehoekamerappartement op de 1e verdieping
– Mooie ligging aan de Van Galenlaan
– Met parkeerplaats in parkeergarage
– Balkon met middag- en avondzon.
– Twee ruime slaapkamers
– Actieve VvE € 368,25 pmnd
– Aanvullende clausules van toepassing
– Aanvaarding in overleg
Schaduwwijzer
Aan de schaduwwijzer kunnen geen rechten worden ontleend.
De NVM-makelaar in omgeving Arnhem & Oosterbeek
Met ons makelaarskantoor in Arnhem en ons makelaarskantoor in Oosterbeek hebben wij een scherp zicht op de huizenmarkt in deze prachtige omgeving.