Beschikbaar

Vosdijk 10

€ 350.000,- k.k.
  • € 350.000,- k.k.
  • Arnhem
  • 93 m²
  • D

Vlakbij het centrum van Arnhem en het modekwartier, in de wijk Molenbeke ligt deze goed onderhouden bijzondere ruime bovenwoning met een riante slaapverdieping als een loft. Deze bovenwoning heeft een grote woon-/eetkeuken, moderne (2025) badkamer en een al geheel een strakke wand afwerking. Verder tref je diverse authentieke details aan, zoals, glas-in-lood, ornamenten, schouwen en de hoge plafonds. Op loopafstand vindt je alle voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen en de leuke cafeetjes en restaurant liggen om de hoek. Het treinstation is op ca 5 minuten lopen en met de auto ben je binnen 10 minuten op de snelweg.

Indeling:
Begane grond:
entree met nieuwe voordeur (2026), meterkast (vernieuwd), trapopgang, garderobe, hal, ruim toilet, voormalige doucheruimte in gebruik als bijkeuken met de aansluitingen voor was- en droogmachine aansluiting. Mocht je hier nog een extra keukenblokje willen plaatsen is daar ook voldoende ruimte voor. De ruime keuken heeft een schouw en de volgende apparatuur: vaatwasser, koel-vriescombinatie, 5 pits Borretti gasfornuis, Itho afzuigkap en ontbijtbar annex werkblad met opbergruimte. De Nefit combiketel is netjes weggewerkt evenals de radiator. Hierdoor is een fijne zitplek gecreëerd. Doorloop naar sfeervolle woonkamer met originele schouw en aansluiting voor gashaard, eetkamer en openslaande deuren naar balkon.

Verdieping: zeer royale open slaapverdieping met fantastische hoogte en lichtinval door de diverse dakvensters. Moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en sani-broyeur toilet. Achter de knieschotten is nog extra bergruimte beschikbaar.
Indien gewenst is deze etage gemakkelijk op te splitsen in 2 of 3 slaapkamers.

Ben jij benieuwd naar deze verrassende bovenwoning? Maak een afspraak voor een bezichtiging!

Bijzonderheden:
-Verrassend royale bovenwoning
-Goed onderhouden, strakke wandafwerking
-Royale woon-/eetkeuken
-Riante slaapverdieping met moderne badkamer
-Actieve VvE € 60,- per maand
-Veel originele sfeer elementen zoals de hoge plafonds met originele details, glas-in-lood en schouw
-Aanvaarding in overleg

Woonoppervlakte: 93 m²
Inhoud: 371 m³
Aantal slaapkamers: 3
Energielabel: D
Ligging: In city center, in residential area
Bouwjaar: 1910
Bestemming: Living space
Status: Available
Aanvaarding: In consultation
Bouwvorm: Existing construction
Daktype: Gable roof
Aantal badkamers: 1
Aantal woonlagen: 2
Voorzieningen: TV cable, skylight, natural ventilation
Isolatie: Roof insulation, floor insulation, mostly double glazing
Verwarming: Central heating boiler, gashaard
Warm water: Central heating boiler
CV ketel brandstof: Gas
Kadastrale gemeente: Arnhem
Eigendomssituatie: Full ownership
Parkeergelegenheid: Public parking
Garagetypes: No garage

    Schaduwwijzer

    Aan de schaduwwijzer kunnen geen rechten worden ontleend.

    Franckstraat 1 1

    • € 375.000,- k.k.
    • Arnhem
    • 105 m²
    • C
    Te koop

    Klapstraat 53

    • € 2.250.000,- k.k.
    • Arnhem
    • 5530 m²
    • 483 m²
    • A ppp
    Te koop

    Westervoortsedijk 16 2

    • € 350.000,- k.k.
    • Arnhem
    • 78 m²
    • A
    Te koop

    Schelmseweg 101

    • € 750.000,- k.k.
    • Oosterbeek
    • 1080 m²
    Te koop

    Hulp nodig bij het vinden van je droomhuis?