In een bosrijke omgeving van Arnhem “Op Schaarsbergen” en op slechts enkele minuten van het centrum van Arnhem bieden wij aan een HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS met GARAGE voorzien van 5 slaapkamers en 2 badkamers. Er is ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. In de zonnige tuin met terrassen – onder architectuur aangelegd – is het heerlijk genieten van de rustige omgeving. De woning is in 2010 gerealiseerd en is goede staat van onderhoud.
Op deze markante locatie treft u tal van voorzieningen. Op loopafstand bevinden zich diverse sportvoorzieningen zoals hockey, voetbal en tennis en binnen enkele fietsminuten bereikt u scholen, winkels en Arnhem Centraal. De uitvalswegen A12 en A50 zijn binnen enkele minuten per auto bereikbaar.
Wilt u wonen in een bosrijke omgeving – tussen de natuurgebieden Mariëndaal en Warnsborn – waar u heerlijk kunt fietsen, hardlopen of wandelen, dan is dit uw nieuwe woning! Kortom een heerlijke rustige woonomgeving met een breed arsenaal aan voorzieningen.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal, toilet, garderobe, woonkeuken voorzien van luxe inbouwapparatuur, woonkamer met openslaande deuren naar zonnige tuin (zuidwesten) met royaal terras.
1e verdieping:
Overloop, separaat toilet, 3 slaapkamers, inloopkast, badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel.
2e verdieping:
Overloop met opstelplaats voor wasmachine en droger, 2 ruime slaapkamers en een 2e badkamer met inloopdouche en wastafel.
Kenmerken:
– Bouwjaar 2010;
– Perceel 309 m2;
– Gebruiksoppervlak wonen 201 m2;
– Inhoud ca. 781 m3;
– Energielabel A, geldig tot 21-05-2035;
– Aanvaarding in overleg.
Schaduwwijzer
Aan de schaduwwijzer kunnen geen rechten worden ontleend.
De NVM-makelaar in omgeving Arnhem & Oosterbeek
Met ons makelaarskantoor in Arnhem en ons makelaarskantoor in Oosterbeek hebben wij een scherp zicht op de huizenmarkt in deze prachtige omgeving.