Fraai, aan de rand van de bossen op enkele minuten van het gezellige centrum van Oosterbeek in een parkachtige omgeving, op de 2e verdieping gelegen, royaal goed onderhouden 3- kamerhoek appartement met balkon op het zuiden en berging in de onderbouw. Het appartement is gelegen aan de voorzijde van het complex uitkijkend over het park en aan de Utrechtseweg. Er is een mogelijkheid om een parkeerplaats bij te kopen.
De Vrijheidslaan is gelegen op landgoed “de Sonnenberg”, dat direct grenst aan natuurgebied “de Bilderberg”. Op loopafstand bevindt zich de bushalte en is ook het gezellige dorpscentrum van Oosterbeek bereikbaar. Op korte afstand is het NS station aanwezig en vanuit deze locatie bent u voorzien van goede uitvalswegen richting de A12 en A50 (A15).
Indeling:
Onderbouw: berging en parkeergarage
Begane grond: bellentableau, lift en trappenhuis
2e verdieping:
Entree, ruime hal met garderobe, 2e badkamer met douchecabine, toilet en fontein, royale woonkamer met deur naar balkon op het zuiden, dichte keuken v.v. diverse inbouwapparatuur en toegang tot de bijkeuken, met opstelling van de was- en droogmachine en combiketel.
Twee slaapkamers waarvan 1 toegang geeft aan de 2e ruime badkamer v.v. douchehoek, ligbad, wastafel en 2e toilet.
Vve bijdragen € 256,78 (appartement) en € 17,62 (berging)
Bijzonderheden:
-Royale 3-kamerappartement met berging en balkon op het zuiden
-55+ Grens
-Parkeerplaats separaat te koop ad € 19.500,- k.k.
-Projectnotaris van toepassing
-Aanvullende clausules van toepassing op de koopovereenkomst
-Actieve VvE
-Aanvaarding in overleg
Schaduwwijzer
Aan de schaduwwijzer kunnen geen rechten worden ontleend.
De NVM-makelaar in omgeving Arnhem & Oosterbeek
Met ons makelaarskantoor in Arnhem en ons makelaarskantoor in Oosterbeek hebben wij een scherp zicht op de huizenmarkt in deze prachtige omgeving.